The ‘Abandoned’ Mine

1.699 ден Со ДДВ

Со сетот The ‘Abandoned’ Mine се оживува класичната акција на Minecraft во реалниот свет, децата ќе му помагнат на водечкиот лик на играта во рудникот, градат и истражуваат, обидувајќи се да преживеат постојани напади од разни непријателски суштества.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG21166 Категории , ,
Бренд:: Lego