Thanos Mech

759 ден Со ДДВ

Децата ќе го обожаваат овој оклоп на Танос со неговата карактеристична плоча во градите, вклучувајќи ја моќната ракавица за бесконечност, комплетна со 6 камења за бесконечност, и нова минифигура на Танос.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76141 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands