Термос за храна – Пеперутка

2.079 ден Со ДДВ

Детски термос за храна од нерѓосувачки челик кој ја одржува храна за деца топла или ладна. Термосот ја одржува храната топла 7 часа или ладна 5 часа. Вградениот држач одговара на повеќето додатоци. Вклучува вилушка што може да се користи и како лажица поради формата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP252381 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop