Термос со сламка – Лама

2.319 ден Со ДДВ

Детски термос за пијалок од нерѓосувачки челик со силиконски ракав кој не се лизга за да ги заштити малите раце од студени површини. Има прилагодлив ремен што се прицврстува иможе да се прикачи, заедно со капак што се отвара, така што флексибилната сламка останува чиста.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP9I239210 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop