Теренско возило – Pull Back WD4, 1:43, 14см

999 ден Со ДДВ

Метално теренско возило Monster Wild со размер 1:43. Работи на системот pull-back

На залиха

Спореди
SKU: SEL44239 Категории , , Ознака:
Бренд:: Останато