Taski Sport Tris – T865

31.549 ден Со ДДВ

Количка за бебе Taski од италијанскиот бренд Cam се употребува од раѓање до 36 месеци. Сетот содржи: количка за бебе, корпа, транспортер и торба за пелени . Прилагодлива алуминиумска рамка, многу цврста. Тркала за што се надувуваат, предни ротирачки, кочница на задните. Додатоци: прекривка за нозе, прекривка за дожд, пространа корпа за пазарење со практичен систем за отворање. Транспортерот одговара на стандардот ECE R44/04 во тежинската група 0+ (0-13 kg), анатомски потпирач за грб.

Нема на залиха

Спореди
SKU: ART910-T865 Категории , ,
Бренд:: Cam