Talos S Lux BLK Deep Black/black

37.999 ден Со ДДВ

Количката Talos S Lux е количка за било кој терен, има голема, заштитена, спортска надградба за удобноста на вашето дете. Количката Talos S Lux има голема, луксузна, спортска надградба со подобрена странична заштита за вашето дете. Калдрмата, шумските патеки и пешачките патеки можат лесно да се надминат благодарение на големите тркала. Луксузна спортска надградба. Спортската надградба на количката Talos S Lux не прави компромис за безбедноста и луксузната удобност и е опремена со подобрена странична заштита на колковите и горниот дел од телото на детето. Теренската количка Talos S Lux може да се прилагоди во ергономска положба целосно легната, што овозможува количката да се користи од раѓање. Заштитете го вашето дете од околината со прва класа проширлива крошна за сонце XXL изработена од заштитна ткаенина UPF50 + и со мрежен прозорец за поголема дишење и здрава циркулација на воздухот во текот на топлите денови. Удобна, а сепак издржлива. Тркалата на количката Talos S Lux им даваат слобода на авантуристичките родители да возат на која било површина. Уникатната суспензија на сите тркала ја апсорбира секоја нерамномерност на патот и на тој начин обезбедува удобно и безбедно возење на детето.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520001429 Категории , ,
Бренд:: Cybex