Табла за цртање

1.299 ден Со ДДВ

Фасцинантна училишна табла со додатоци која ќе му помогне на вашето дете да развие вештини за собирање и одземање, како и талент за цртање со обележувачи и креда. Комплетот е преклопен во книга, има две страници за цртање и пишување и содржи букви и броеви, магнетни слики, маркер за пишување, креди и сунѓер за бришење.

На залиха

Спореди
SKU: BE89193 Категории , , Ознака:
Бренд:: Best Luck