T. rex vs Dino-Mech Battle

7.549 ден Со ДДВ

Авантурите со диносауруси опфатени со акција се загарантирани додека младите играат LEGO Jurassic World T. rex vs Dino-Mech Battle и бараат скриено богатство во вулканот Исла Нублар.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75938 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands