Surfer Beach House

3.999 ден Со ДДВ

Децата ќе сакаат да одат на плажа за да сурфаат и да си играат со морски животни со овој сет Surfer Beach House. Имаат сe што е потребно за да создадат возбудливи приказни: двокатна колиба на плажа со шарки за реконфигурација и преклопување, 2 минифигури и 3 морски животни изградени од тули – делфин, морска желка и бебешка морска желка. Децата ќе уживаат во 3 различни искуства за градење и игра, можат да изградат куќа на плажа, да ја обноват во светилник, да ја претворат во базен или да ги користат парчињата за да создадат нешто ново.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG31118 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands