Superbike

1.599 ден Со ДДВ

Инспирирајте ја страста на децата за кул мотори и креативно градење со овој импресивен сет. Ќе обожаваат да организираат возбудлива акција на трка со оваа модерна играчка за мотор, која има управувач, работна суспензија и држач. Децата ќе уживаат во 3 различни искуства за градење и игра, можат да го изградат модерниот Superbike и потоа повторно да го изградат во класичен мотоцикл, да направат футуристички ховер-мотор за авантури со високи летови или да ги искористат своите фантазии за да создадат нешто ново.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG31114 Категории , ,
Бренд:: Lego