Super Burger сет со пластелин 4 бои и калапи

240 ден Со ДДВ

Со сетот за играње Super Burger, забавата никогаш нема да заврши! Можете да создадете нови бои со мешање на разнобојниот пластелин и да направите плескавица од вашите соништа! Тестото за игра му помага на вашето дете да развие умешност и имагинација. Децата ќе можат да прават различни форми со различни бои, ќе се забавуваат и ќе ја развиваат својата креативност со веселите додатоци кои помагаат во обликувањето.

На залиха

Спореди
SKU: SM002015 Категории , , Ознака:
Бренд:: Fun Dough