Sunset Track Racer

1.359 ден Со ДДВ

Влезете во светот на трки со автомобили со 3 во 1 сетот Sunset Track Racer. Изградете тркачки автомобил и потоа класичен тркачки автомобил-формула или брз брод за уште поголема акција и авантура.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31089 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands