Stunt Team

649 ден Со ДДВ

Овој сет вклучувајќи модерен АТВ, мотор, 2 минифигури на возачи каскадери со кациги и рампа за прескокнување. Децата можат да ги комбинираат возилата и ликовите од овој сет со други Lego сетови за да формираат свои уникатни креации за играње или прикажување.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60255 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands