Stunt Show Truck & Bike

4.297 ден Со ДДВ

Децата ќе обожаваат да се натпреваруваат со пријателите за да го направат последниот скок низ пламен со овој неверојатен сет Lego Technic кој вклучува мотор, камион, приколка и огнен прстен за забавна акција! Приколката паметно се претвора во рампа за трик-шоу за да го придвижи моторот кон огнениот прстен за децата да можат да ги усовршат акробациите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42106 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands