Stunt Show Arena

7.999 ден Со ДДВ

Lego сетот City Stunt Show Arena доаѓа со мотоцикл со погон и реквизити за спектакуларна акција.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG60295 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands