Street Sweeper

749 ден Со ДДВ

Дизајнирана да инспирира, имагинативна игра, заснована врз реални сценарија, оваа играчка за чистење улици е кул вовед во возбудливиот свет на Lego City! Градскиот уличен чистач има сe што е потребно за забава и независна игра, вклучувајќи простор за возачот на минифигура, канта за ѓубре, лопата и банана.

Нема на залиха

Спореди