Straight and T-junction

818 ден Со ДДВ

Изградете ги патиштата со прави и Т-раскрсници, за да го направите превозот на товар или возењето патници наоколу уште позабавен. Овој креативен сет за репродукција, вклучувајќи 1 табличка со Т-спој и 1 табличка за прав пат, и е компатибилен со вашите постојни комплети LEGO City.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG60236 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands