Stephanie’s House

2.890 ден Со ДДВ

Помогнете им на малите градители да уживаат во часови на имагинативна игра со овој сет. Децата ќе можат да ја изградат двокатна куќа со спална соба, тоалет, кујна, трпезарија и лулашка во градината. Сетот ги вклуцува и минифигурите на Stephanie, Alicia и James.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41398 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands