Stephanie’s Horse Jumping

3.199 ден Со ДДВ

Со овој сет подгответе се за акробатски скокачки ден со Стефани и нејзиниот коњ. Се одликува со 2 штали, простор за чистење и миење, балкон за гледање, подиум за потковица и скокови. Дополнителните елементи вклучуваат ТВ-камера, двоглед, вила, моркови, сено, 2 седла и 2 узди. Пакет додатоци кој вклучува четки, сунѓер, шише со прскање, розети, лакови и чешел.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41367 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands