Stephanie’s Gymnastics Show

2.189 ден Со ДДВ

Изградете го овој сет за гимнастика и почувствувајте ја возбудата и напнатоста од натпреварувањето. Овој сет вклучува 2 минифигури Стефани и Миа. Помогнете им да се подготват во соблекувалната, каде што имаат ужинка или пијалок за да ја зголемат енергијата. Погледнете како Стефани изведува ритмичка гимнастичка точка со лента на ротирачка платформа. Пред Миа да се искачи на паралелните шипки, не заборавајте да ги премачкате нејзините раце со креда. И двете девојки ќе освојат златен медал во гимнастика!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41372 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands