Stephanie’s Cat Cube

690 ден Со ДДВ

Lego Friends Stephanie’s Cat Cube сетот е забава затворена во светла кутија за носење со тематика на маче. Содржи мини фигура на Стефани и нејзината мачка.

На залиха

Спореди