Steam Train

5.019 ден Со ДДВ

Малите деца можат да станат машиновозачи со новиот воз кој работи на принципот туркај и стартувај. Кога малку ќе се турне напред или назад, возот започнува да оди, а ако е цврсто фатен или подигнат од шините, тој застанува. Со железничка станица, камион со јаглен, две фигури и верверички – најмладите можат да уживаат во забавната игра со воз!

На залиха

Спореди
SKU: 18LEG10874 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego