Starlight Bracelets

479 ден Со ДДВ

Љубителите на магијата, мистеријата и sвездите ќе сакаат да го дизајнираат овој сет од Lego Dots, Starlight Bracelets! Овој креативен сет има 2 прилагодливи, тенки ленти во зелена и виолетова боја што се вклопуваат околу поголеми или помали рачиња и 32 шарени плочки, вклучувајќи специјални, кружни, флуоресцентни ѕвездени плочки украсени со мапа на ѕвезди. Нараквиците се наменети да бидат лесна, интуитивна креација, така што децата можат да ги украсуваат за да одговараат на нивната облека или расположение и да ги направат уникатно дело.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG41934 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands