Star Wars The Sith

8.989 ден Со ДДВ

Одличен сет за обожавателите на Star Wars. Можете да ги направите Sith Lords, Darth Maul, Kylo Ren и Darth Vader со овој сет за портрети 3 во 1.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG31200 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands