Star Hair Salon сет со пластелин 4 бои и калапи

240 ден Со ДДВ

Со сетот Star Hair Salon, забавата никогаш нема да заврши! Можете да креирате нови бои и да создадете совршени фризури со мешање на шарениот пластелин! Пластелинот за игра му помага на вашето дете да развие умешност и имагинација. Децата ќе можат да прават различни форми со различни бои, ќе се забавуваат и ќе ја развиваат својата креативност со весели додатоци кои помагаат во обликувањето.

На залиха

Спореди
SKU: SM002014 Категории , , Ознака:
Бренд:: Fun Dough