Спортско шише – Minecraft

272 ден Со ДДВ

Шише за вода направено со мотив од Minecraft, со ергономскиот облик, капак против капки и анти-лизгачката форма.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SR40432 Категории , , Ознака: