Sports Car

829 ден Со ДДВ

Потикнете ја креативноста на децата со возбудливиот сет со спортски автомобил. Тие можат да изградат спортски автомобил, да го преобразат во мотор на 4 тркала, да направат авион или да создадат нешто сосема ново.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG31100 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands