Spinjitzu Slam – Lloyd

799 ден Со ДДВ

Возбудлива Ninjago акција е загарантирана со сетот Spinjitzu Slam – Lloyd. Децата ќе учат вештини Spinjitzu, ќе се борат и натпреваруваат со ефектот на нинџа торнадо.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG70681 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands