Spinjitzu Slam – Kai vs. Samurai

1.629 ден Со ДДВ

Со составување на овој Ninjago Spinjitzu Slam – Kai vs. Samurai сет добивате акција за вртење со голема брзина. Децата ќе обожаваат да го пресоздаваат ефектот на нинџа торнадо и да создаваат свои натпревари.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG70684 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands