Spinjitzu Flash – Cole

777 ден Со ДДВ

Забавен и интерактивен сет LEGO Spinjitzu. Воодушевувачките авантури со коцки се загарантирани за вашата мала нинџа кога ќе ја изградат оваа забавна играчка. Тие можат да ја стават минифигурата на Кол во Spinjitzu спинерот Нинџаго и да го истрелаат во воздухот.

На залиха

Спореди