Spin Master – Сет со 10 друштвени игри

2.999 ден Со ДДВ

Десет класични игри овозможуваат семејна забава со часови. Уживајте во шах, дама, табла, манкала, кинеска дама, не лути се човече, собери стапчиња и многу други. Забава за целото семејство со овој високо квалитетен сет игри.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6033153 Категории ,
Бренд:: Spin Master