Spin Master – Јенга

1.099 ден Со ДДВ

Внимателно изградете кула од дрвени плочки! Целта на играта е да се извлече една плочка одеднаш и да се стави на врвот на кулата, и да не се сруши. Со вештина, смеа, неизвесност, сигурни сме дека ќе уживате во играта со пријателите. Возбудлив предизвик за вас!

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6033148 Категории ,
Бренд:: Spin Master