Spin Master – Дрвен шах

1.399 ден Со ДДВ

Шах е игра што ја играат и возрасни и деца многу години. Шахот никогаш нема да престане да биде популарен. Тоа е спорт, сериозно натпреварување, победи и порази, неделни состаноци со пријатели или домашни дружењај. За секого, овој спорт предизвикува свои асоцијации и чувства, но тие се секогаш позитивни.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6033313 Категории ,
Бренд:: Spin Master