Spiderjet vs. Venom Mech

3.415 ден Со ДДВ

Овој масивен механизам на Venom им дава на децата огромнa забава, кога ќе ја стават минифигурата внатре во машината, механичкото мега чудовиште може да оди каде било и да зграби што било, вклучувајќи и Spiderman и авионoт! Преголемата верзија на Venom со 4 краци им дава на злобниците извонредни овластувања, но новата минифигура Spider-man Noir ги носи во случаен авион вооружен со стрелец на дискови и ракети.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76150 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands