Spider Mech vs. Venom

3.999 ден Со ДДВ

Придружете им се на Spider-Man и Ghost Spider во мисија да ја ослободат тетка May од канџите на Venom во возбудливата битка во сетот LEGO Marvel Spider-Man Spider Mech vs. Venom. Сетот вклучува 4 минифигури: Spider-Man, Ghost Spider, Venom и тетка May.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76115 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands