Spider-Man vs. Doc Ock

2.149 ден Со ДДВ

Има акција, авантура и бесконечни имагинативни можности за игра, додека младите суперхерои се здружуваат со Spiderman, Spider-girl и нивниот неверојатен мотор 2 во 1 за борба против злото,Doctor Octopus!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76148 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands