Spider-Man’s Monster Truck vs. Mysterio

3.999 ден Со ДДВ

Со 4 иконски карактери на Марвел и одличен Monster Jam камион, сетот за составување Spider-Man’s Monster Truck vs. Mysterio ќе го воодушеви секој млад суперхерој. Со класични ликови Спајдермен, Спајдер-Гвен, Доктор Октопод и Мистерио, и Monster Jam камион со работна суспензија, мрежен фрлач и 2 вооружени беспилотни летала, имагинативните авантури можат да почнат.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG76174 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands