Spider-Man Mech

759 ден Со ДДВ

Младите суперхерои можат да ја пресоздадат акцијата на Marvel со овој LEGO Marvel Spider-Man: Spider-Man Mech. Кога децата ќе ја стават минифигурата Спајдермен внатре во преголемиот пајак, никој лош човек не е безбеден!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76146 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands