Spider-Man Bike Rescue

1.979 ден Со ДДВ

Забрзајте низ улиците на New York City и помогнете им на Спајдермен и Мајлс Моралес да ја спречат мисијата на злобната Карнаџ да го разнесе генераторот на електрична енергија во сетот LEGO Marvel Spider-Man Spider-Man Bike Rescue. Овој сет спакуван во акција се одликува со велосипед на Спајдермен со стрелец на пајаци, мрежен пиштол и генератор на енергија што може да се гради со функција за експлозија. Вклучува и 3 LEGO минифигури, плус 9 избрани елементи за да ги прилагодите вашите конструкции, минифигури и оружја за креативна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76113 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands