Spider-Man and Sandman Showdown

823 ден Со ДДВ

Сетот Spiderman & Sandman Showdown е суперхеројско задоволство дизајнирано да ја развие имагинацијата, умешноста и градењето. Сетот содржи минифигури Спајдермен и Сендман, пајак-кабриолет, катапулт со песок и забавни додатоци од филмовите.

Нема на залиха

Спореди