Space Mining Mech

1.959 ден Со ДДВ

Љубителите на вселената и роботите можат да уживаат во 3 различни искуства за градење и играње со овој сет Lego Creator 3in1. Тие можат да создадат Space Mining Mech, кој доаѓа со вонземјанска фигура и збир на кристали, а потоа повторно да го изградат носач на товар со робот-пилот или да направат позитивен Lego-робот со двe нозе. Моделот Space Mining Mech вклучува зелена фигура на вонземјани и збир на кристали за да додадете дополнителна димензија на детските авантури во вселената.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG31115 Категории , ,
Бренд:: Lego