Sonno

5.499 ден Со ДДВ

Sonno е удобно патничко креветче од брендот Cam. Возраст за употреба: 0-36 месеци. Возраст за употреба под 0 до 36 месеци. Со голем џеб и душече. Компактно преклопување и обезбедено со удобна торба за носење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: L117-86 Категории , ,
Бренд:: Cam