Sonno

5.499 ден Со ДДВ

Sonno е удобно патничко креветче од брендот Cam. Возраст за употреба: 0-36 месеци. Возраст за употреба под 0 до 36 месеци. Со голем џеб и душече. Компактно преклопување и обезбедено со удобна торба за носење.

На залиха

Спореди
SKU: L117-243 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cam