Solution T i-Fix Sepia Black black

23.999 ден Со ДДВ

Наследник на наградуваното седиште за автомобил Solution Z i-Fix, Solution T i-Fix расте со вашето дете до дванаесет години. Ова седиште со висок грб има патентиран потпирач за глава и подобрена вентилација на воздухот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522004118 Категории , ,
Бренд:: Cybex