Snow Groomer

1.539 ден Со ДДВ

Помогнете да се подготват ски патеките со теренски камион за отстранување снег! Вклучува 2 минифигури на скијач и возач и со детален снежен чистач со мини кабина со отвор на кровот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60222 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands