Sleeping Beauty’s forest cottage

2.999 ден Со ДДВ

Имагинативни авантури ги чекаат младите обожаватели на принцезата Аурора со сетот Forest Forest Aurora’s Forest Cottage. Овој привлечен сет за градење има куќа со тркало за вода што се врти и градежен шумски мост, плус низа додатоци за почетници за дополнителна игра.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG43188 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands