Slave l™ – 20th Anniversary Edition

9.999 ден Со ДДВ

Овој иконски ѕвезден брод на Lego Star Wars Boba Fett’s classic Slave I е најдеталната верзија досега со карактеристики како што се самонивелирачко седиште во кокпитот и странични крилја, рачка за носење за лесен транспорт и стрелачи. Оваа неверојатна играчка вклучува затворачка задна врата за складирање на Хан Соло во карбонитскиот елемент и 4 мини-фигури на LEGO Star Wars, плус бонус минифигура и дисплеј за принцезата Леа со лого на 20-годишнината на LEGO Star Wars.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75243 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands