Sky Police Jet Patrol

749 ден Со ДДВ

Изградете полициски авион со светло и специјална основа за коцки за брзо да го потикнете вашето дете да гради и да игра во светот на секојдневните херои.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG60206 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands