Sky Police Air Base

6.109 ден Со ДДВ

Патролирајте ги улиците на градот со деталниот сет за играчки Sky Police Air Base, кој располага со кула за контрола на полициска станица со 3 нивоа, со складирање авиони, канцеларија на приземјето, прицврстена просторија за складирање алатки и затворска ќелија со кревет. Овој фантастичен комплет вклучува и полициски авион со отстранлив конус и отвор под него за да ја испушти падобранската играчка, млазен пакет со крилја што можат да се преклопат, полициски мотор, автомобил за бегство со ланец и кука и 6 минифигури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60210 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands